Perła-kapsułka piorąca Perlux wygodna w użyciu

Producenci chemii gospodarczej w tym LAKMA wymyśliła kapsułkę do prania, by Nam konsumentom żyło się lepiej. Perły-kapsułki  piorące Perlux są niewielkie, ale posiadają siłę proszku i żelu do prania, odkamieniacza i odplamiacza.

 

Sposób stosowania kapsułek:

Umieść kapsułkę w pustym bębnie pralki, a następnie włóż ubrania i włącz pralkę. Jedna kapsułka do prania średnio zabrudzonych rzeczy, dwie kapsułki do prania mocno zabrudzonych ubrań, trzy kapsułki do bardzo twardej wody .

 Od dziś rozsypany  proszek do prania w łazience to przeszłość.  Kto ma mieszane uczucia , co do kapsułek, to niech chodź raz ich spróbuje ( nie koniecznie Perlux, są też inne na rynku, np. Persil, Ariel, Vizir),by nie żałować. Też kiedyś takie myśli krążyły mi po głowie, ale teraz wiem, że dając te 2 kapsułki do prania mam pewność, że pranie będzie czyste i pachnące. Dodatkowo Perlux nie uczula, sprawdzone na małych alergikach.

 

Jak to jest z tymi testerami ?

Żeby móc testować trzeba się zarejestrować do strefy Streetcom , wypełniać ankiety i być aktywnym.  Od firmy dostajesz dla siebie produkty pełne opakowania , oraz dla znajomych, którzy testują z tobą próbki i ulotki. Dzielicie się opiniami, te opinie, rozmowy muszą się potem znaleźć w Strefie Eksperta.

 

Czy tylko próbki muszą być dla znajomych i rodziny?

Nie koniecznie, wizyta u fryzjera, czy kosmetyczki, tam przewinie się wiele osób. Kilka próbek możesz dać takim osobom, na pewno będą chętne do testów.  Twoja rodzina również się ucieszy, jak im podarujesz parę próbek.

 

Zapraszam Do udziału  KLIK

 

Ps.  A za niedługo kolejne testy, produkty już u mnie w domu, testowanie zaczęte. Tym razem kampania w innej firmie, w której po raz pierwszy biorę udział.

DSC_0179

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s