Moje odchudzanie

Witam Was gorąco,  piękny słoneczny dzień się zaczął, aż humor człowiek ma lepszy jak widzi słońce. Myślę dziś dużo robić, ćwiczyć, zrobić większe porządki, oraz iść z dzieckiem na spacer. Mam dziś dużo energii i chęć do spalania większych kalorii. Na śniadanie zjadłam jedną kanapkę z pasztetem pieczarkowym, a wcześniej za nim coś zjadłam , popiłam błonnik dużą ilością wody ( 15-20 min przed śniadaniem). Po wczorajszych ćwiczeniach czuję mięśnie brzucha i boczków, a dla mnie jest to dobrze, bo wiem, że coś się dzieje z moimi mięśniami i tkanką tłuszczową.
20 sierpnia mam wesele kuzynki, więc chciałabym do tego czasu zrzucić chodź z 1,5 kg. Wiem, że nie będzie łatwo, ale postaram się jak mogę, by taki efekt otrzymać. Oczywiście odchudzając się nigdy nie brałam pod uwagę głodówek, itp. Przy odchudzaniu trzeba jeść, tylko z rozsądkiem i umiarem. Zawsze staram się 4 godziny przed snem nie jeść i lubię jak idąc spać czuję burczenie w żołądku. Organizm nocą powinien odpocząć, a nie trawić przez całą noc i tego jestem zdania. Przeważnie jadam 3 posiłki dziennie, to są główne posiłki, które zawierają więcej kalorii, a zwłaszcza obiad. Uznaję śniadanie, obiad i kolacje za posiłki, które powinny znaleźć się w moim żołądku. Śniadanie jem między 8.30 a 9.30 , obiad o godzinie 13-14 , kolacje między 18-19 godz. Chodzę spać przeważnie o północy, czasem później. Po między głównymi posiłkami, jem coś małego, nie wielkiego , co mało kalorii zawiera. Może to być jogurt, mleko z musli , sałatka warzywna, lub owocowa. Czasami sięgam po coś, co zawiera więcej kalorii i nie powinno się tego jeść przy odchudzaniu. Ale jeśli jest to tylko rzadko, to od jednego batona, czy małej paczki chipsów nikt nie przytyje, za pierwszym zjedzeniem. Przynajmniej w moim przypadku tak jest, ale nie sądzę, że jeśli coś się zje raz na 2 tygodnie to się przytyje. W takim przypadku jeśli zdarzy mi się coś zjeść z większą ilością kalorii, nie jem wtedy kolacji.
Wczoraj zwiększyłam dawkę preparatu z błonnikiem i chromem i zauważyłam, że przez cały dzień byłam najedzona, po mimo,że dużo nie jadłam, to się nazywa oszukanie żołądka.  oczko3 

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Moje odchudzanie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s